Author: r***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I'm so in love with this globes
顏色: 白色
Price: HK$56.00
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 70W~80W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260116164517533207301 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 1671326 people said the quality is very good!
Author: r***c
Date:
Review: I'm so in love with this globes
顏色: 白色
Author: g***1
Date:
Review: ちゃんと使えますように🙏
顏色: 白色
Author: T***a
Date:
Review: Bonito igual que la imagen, funcional y tal como se esperaba
顏色: 白色
Author: d***2
Date:
Review: Me encanta comprar en esta aplicación tienen buenos descuentos y precios
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.